Můj příběh

Pojďte se dozvědět něco víc o mé osobní cestě!

 IMG_9351

  Tyto řádky píši já, Jana Baťková, máma dvou malých dětí – Jáchyma (5 let) a Lotky (2 roky). Mně samotné je 32 let a svou značku vedu už bezmála šestým rokem. Za těch několik let jsem ušla velký kus cesty - a to nejen v pracovní, ale i osobní rovině.

  Můj první rok podnikání vypadal hodně punkově. S jedním malým miminkem v náručí, kdy jsem plnila doslova všechny funkce firmy – od celé výroby, expedice, komunikace se zákazníky, správy sociálních sítí, vymýšlení nových produktů až po chod a administraci eshopu. Často stylem pokus-omyl a navíc s opravdu žádným, nebo minimálním měsíčním výdělkem. I přesto na toto období vzpomínám s velkou láskou. Tušila jsem, že nemám polevit, ale naopak vytrvat. S podnikáním a vedením značky jsem neměla vůbec žádné zkušenosti, a tak jsem dál zkoušela různé cesty. A dělala chyby. Ale věděla jsem, že to za ty probděné noci časem rozhodně bude stát.

  A měla jsem pravdu. Postupem dalších let jsem začala práci více delegovat, navázala spolupráci s úžasnými lidmi, kteří jsou nesmírně šikovní a dokážeme společnými silami vymyslet i nemožné. I když za značkou pořád stojím převážně já – telefonáty, emaily i na sociálních sítích zastihnete jenom mě – bez mého malého týmu by značka nebyla tím, čím je teď.

  Stejně jako rostlo podnikání, rozrůstala se i má rodina. Narodilo se nám druhé děťátko. Záhy jsme prodali byt a chtěli se přestěhovat do většího. A zrovna, když to nejmíň čekáte a vše je, zdá se, na dobré cestě, přišlo velice náhle těžké období. Rozvod. Nikdy bych nevěřila, že zrovna já. Bohužel, osud to tak chtěl, a já jsem se narychlo ocitla s tehdy ještě velice malými dětmi v novém bytě, kterému jsme měli začít říkat domov. Domov pro nás tři. 

  Nyní si troufám si říct, že to nejtěžší je v tomto směru za námi. Díky mé rodině, přátelům, mým statečným dětem. Velké díky ale patří také vám. Zákazníkům, kteří milujete naše výrobky, stejně jako my, kteří je vyrábíme. Bez mé značky, bez práce, která mě naplňuje a pro kterou dýchám, bych nebyla tím, čím jsem dnes.

  A za to jsem vám všem nesmírně vděčná.

 

Zpět do obchodu