Milí zákazníci, od 1. do 9. srpna máme dovolenou. Objednávky vytvořené těsně před tímto termínem budeme vyřizovat v týdnu od 10. srpna. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

Kolotoče na přání

Rádi byste si zvolili kolotoč podle Vašeho přání? Mám tu pro Vás krátký článek, jak na to.

 

AE687BE9-9B8D-4F47-B3ED-B51353A99B9D

 

1) Přeji si JINÉ BARVY

Velice častým přáním je jiná kombinace barev, než se nachází ve standardní nabídce. A já Vám moc ráda vyhovím! Společně nakombinujeme barvy ze vzorníku přesně podle Vašich požadavků. Konečná cena kolotoče v tomto případě zůstává stejná.

Doba výroby kolotoče s jinou barevnou kombinací je zpravidla 5 dní.

 

2) Přeji si JINÉ USKUPENÍ KOMPONENTŮ

Dalším přáním bývá odlišné sestavení kolotoče. Jedná se o zkombinování různých kolotočů (například mýval se stromy), nebo použití jen jeho určitých částí (třeba kolotoč pouze s balóny). V tomto případě se cena odvíjí od toho, jak moc se kolotoč odlišuje od toho původního - zda se přidávají nebo ubírají komponenty. Cena se pak nastavuje individuálně.

V takovém případě postup výroby vypadá takto: po sdělení Vaší představy kolotoč nacením. Po odsouhlasení ceny ho rozpracuji, pošlu v průběhu výroby fotku na schválení, a následně kolotoč dokončuji. Po dokončení posílám ještě finální fotografii, a až poté ho odesílám k Vám domů. Máte tedy jistotu, že Vám skutečně přijde takový kousek, který jste si přáli.  

Doba výroby je v tomto případě 7 dní.

 

3) Přeji si JINÉ TVARY

Někdy přijde dotaz, zda nevyrobíme kolotoč přímo na přání, s novými tvary. Takové požadavky už bohužel nejsou v mých silách. Vymýšlení úplně nových typů a tvarů zabere mnoho hodin práce navíc, a na to už v současné době nezbývá kapacita.

 

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit! Jsme Vám plně k dispozici.