Kolotoče na přání

Rádi byste si zvolili kolotoč podle Vašeho přání? Mám tu pro Vás krátký článek, jak na to.

 

1) Přeji si JINÉ BARVY

Velice častým přáním je jiná kombinace barev, než se nachází ve standardní nabídce. V takovém případě stačí zadat k objednávce poznámku, které barvy byste na kolotoči chtěli mít. Pokud nemáte konkrétní představu, pomůže vám náš vzorník barev. Společně nakombinujeme variantu přesně podle Vašich požadavků. Konečná cena kolotoče v tomto případě zůstává stejná.

 

A75C9271-4490-4C04-8533-6BC52EA44737

 

2) Přeji si JINÉ USKUPENÍ KOMPONENTŮ

Dalším přáním bývá odlišné sestavení kolotoče. Jedná se o zkombinování různých kolotočů (například mýval se stromy), nebo použití jen jeho určitých částí (třeba kolotoč pouze s balóny). V tomto případě se cena odvíjí od toho, jak moc se kolotoč odlišuje od toho původního - zda se přidávají nebo ubírají komponenty. Cena se pak nastavuje individuálně.

V takovém případě postup výroby vypadá takto: po sdělení Vaší představy kolotoč nacením. Po odsouhlasení ceny ho rozpracuji, pošlu v průběhu výroby fotku na schválení, a následně kolotoč dokončuji. Po dokončení posílám ještě finální fotografii, a až poté ho odesílám k Vám domů. Máte tedy jistotu, že Vám skutečně přijde takový kousek, který jste si přáli.  

AA5C7ABB-5AE9-496D-B6A4-9A236A6ECBA8

 

3) Přeji si JINÉ TVARY

Někdy přijde dotaz, zda nevyrobíme kolotoč přímo na přání, s novými tvary. Takové požadavky už bohužel nejsou v mých silách. Vymýšlení úplně nových typů a tvarů zabere mnoho hodin práce navíc, a na to už v současné době nezbývá kapacita.

 

4) Přeji si zakoupit kolotoč BEZ DRŽÁKU NEBO STROJKU

Taková varianta je samozřejmě možná, stačí nám do poznámky v druhém kroku objednávky připsat Váš požadavek, zvolit platbu převodem a my Vám obratem zašleme fakturu se sníženou částkou.
 

 

Spoustu inspirace v podobě již vyrobených kolotočů na přání naleznete na našem instagramovém nebo facebookovém účtu. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit! Jsme vám plně k dispozici.

Zpět do obchodu