O ZNAČCE

O My Dear je malá značka, která vznikla z lásky k tvoření.

Stojím za ní já, máma dvou malých dětí, která miluje originální výrobky od malých českých tvůrců. Vystudovala jsem Zvukovou tvorbu na FAMU a několik let jsem u filmu pracovala. Nápad vyrábět kolotoče vznikl spontánně v roce 2018. Tehdy jsem byla poprvé těhotná a nemohla jsem na trhu najít takový kolotoč, který by byl praktický a zároveň se stal krásným doplňkem do dětského pokojíčku. A tak vznikly moje první kousky.

Postupem času se sortiment značky začal rozrůstat. Objednávek začalo přibývat a já k sobě potřebovala minimálně jedny další šikovné ruce. Proto pro mne začal externě pracovat i pan truhlář, který má na starosti držáky, hrazdičky a nástěnná světla. Následně jsme k sobě přibrali i švadlenku, která vypomáhá s výrobou kolotočů. A i když se náš tým pomalu, ale jistě rozrůstá o nové pracovníky, stále si necháváme záležet na principu kvality před kvantitou. 

 

EB14AA06-CCE2-4868-AFEB-F32F4CBDB955

  • Všechny naše výrobky jsou ručně vyrobené v České republice ve spolupráci s dalšími lokálními výrobci.
  • Výroba každého produktu je časově velmi náročná.
  • Používáme jen ty nejkvalitnější přírodní materiály.
  • Výrobky balíme na cestu k Vám ekologicky do papírovýcho obalů. 
  • Kolotoče, hrazdičky s hračkami a kousátka vlastní certifikát pro děti od 0 let a jsou tudíž bezpečné pro děti od narození.
  • Z každého výrobku odvádíme 21% DPH.

 

Ve spojení s těmito zásadami vzniká doslova pod našimi rukami jedinečné a originální zboží, které potěší oči a pohladí duši. Toužíme skrze něj rozdávat radost nejen Vám, dospělým, ale hlavně těm nejmenším. Protože na nich nejvíc záleží.

 

9FC2B22C-EB56-41E3-8134-AA9CFAE56946