O ZNAČCE

O My Dear je malá značka, která vznikla z lásky k tvoření.

Stojím za ní já, Jana Baťková, máma dvou úžasných dětí - tříletého Jáchyma a roční Lotky. Vystudovala jsem Zvukovou tvorbu na FAMU a několik let jsem u filmu pracovala. Nápad vyrábět kolotoče vznikl spontánně v roce 2018. Tehdy jsem byla poprvé těhotná a nemohla jsem na trhu najít takový kolotoč, který by byl praktický a zároveň se stal krásným doplňkem do dětského pokojíčku. A tak vznikly první kousky a následně v říjnu 2018 i celá moje značka.

Postupem času se sortiment značně rozrostl. Začali jsme se soutředit nejen na další hračky, ale i na doplňky v podobě dřevěných světel. V současné době pracuji pod značkou já, dvě truhlářské dílny, tři švadlenky a jedna chráněná dílna. Všechno jsou to lidé, pro které bych dala ruku do ohně. Díky tomu dostanete do rukou opravdu dokonalý, s veškerou péčí a pečlivostí vyrobený kousek. 

S tím jde ruku v ruce fakt, že naše hračky vyrábíme udržitelným způsobem. A to nejen výběrem materiálů z českých a evropských zdrojů, ale především samotným zpracováním, které probíhá výhradně zde, v České republice. Do výroby se zapojují pouze koncoví výrobci. Tím má naše tvorba minimální dopad na životní prostředí. 

Jsem velice ráda, že se nám dostává takové podpory, díky níž můžeme inspirovat další značky v tom, aby tvořili své produkty v podobném duchu. Protože takto nám to nejvíc dává smysl. A děláme to nejen pro nás, ale především pro tu naší novou, malou generaci.

 

873FE2D0-4A3F-44C9-91B3-268B54F18211

 

 

EB14AA06-CCE2-4868-AFEB-F32F4CBDB955

  • Všechny naše výrobky jsou ručně vyrobené v České republice ve spolupráci s dalšími lokálními výrobci.
  • Výroba každého produktu je časově velmi náročná.
  • Používáme jen ty nejkvalitnější přírodní materiály.
  • Výrobky balíme na cestu k Vám ekologicky do papírových obalů. 
  • Kolotoče, hrazdičky s hračkami a kousátka vlastní certifikát pro děti od 0 let a jsou tudíž bezpečné pro děti od narození.
  • Z každého výrobku odvádíme 21% DPH.