O ZNAČCE

IMG_9256

E852648C-836E-49F5-9E36-3F61F8F539B8

  Za vznikem značky stojím já, Jana Baťková, máma dvou dětí - pětiletého Jáchyma a dvouleté Lotky. Vystudovala jsem Zvukovou tvorbu na FAMU a několik let jsem u filmu pracovala. Nápad vyrábět kolotoče vznikl spontánně v roce 2018. Tehdy jsem byla poprvé těhotná a nemohla jsem na trhu najít takový kolotoč, který by byl praktický a zároveň se stal krásným doplňkem do dětského pokojíčku. A tak vznikly první kousky a následně v říjnu 2018 i celá značka.

  Starám se o chod celé firmy, zákaznickou péči, sociální sítě a expedici. Vyrábím pro vás kolotoče, dokončuji dřevěná světýlka, hračky na hrazdičku a kousátka. Nejvíc si užívám navrhování nových hraček a doplňků. Mým cílem je u výrobků spojovat vkus, kvalitu a funkčnost.

 

 

IMG_9254

E4878E58-5945-4EDA-8602-B26314F2F26F 

 Luboš je doslova stavební pilíř celé naší výroby už od roku 2019. Truhlařině se věnuje díky svému otci, také truhláři. První výrobky začal vyrábět ve svých 12 letech. Má na starost výrobu dřevěných světel, klasických držáků, hrazdiček a hraček na ně. Díky svým mnohaletým zkušenostem dokáže velice rychle vymyslet techniku výroby. Mimo úžasné zručnosti je jeho velikou devizou spolehlivost a smysl pro humor.

 

 

IMG_9255

293441D1-62AF-4321-9964-9ABA3B8DEDFB

  Jana je moje maminka. Součástí výrobního procesu se stala v roce 2020. Je vystudovaná dopravní inženýrka, ale před patnácti lety obor změnila. Nyní pomáhá lidem se zdravotními problémy pomocí detoxikační medicíny. Když zrovna není ve své poradně, připravuje pro vás hrací strojky a komponenty na kolotoče. Její největší prioritou je odevzdat bezchybnou a precizně odvedenou práci.

 
 

IMG_9253

46E335A2-7E9D-4859-A146-85AE4D7A1E4B

  Zuzka je naše nejčerstvější posila. Šije pro vás látková kousátka citron a žalud , hračky na hrazdičku a nově i kytičky na zeď a girlandy. K šicímu stroji měla blízko už na základní škole. Vystudovala návrhářství oděvu a později se mimo šití šatů dostala i k výrobě maskotů. Pracuje také na kostýmech pro muzikály a filmy. Zuzka se nebojí jakékoliv výzvy a baví jí neustále se učit novým věcem. Při práci jí často asistuje její dvouletá dcera Terezka.

 

Připravujeme pro vás další medailonky

  • Lukáš – truhlář
  • Jiří – truhlář
  • Alex – truhlář
  • Karel ml. a Karel st. – truhláři

 

  Každý z našeho týmu je člověk, pro kterého bych dala ruku do ohně. Díky jejich úžasné lidskosti a smyslu pro detail, dostanete do rukou krásný, s veškerou péčí vyrobený kousek. 

  Díky těmto lokálním tvůrcům dokážeme hračky vyrábět udržitelným způsobem. A to nejen výběrem materiálů z českých a evropských zdrojů, ale především samotným zpracováním, které probíhá výhradně zde, v České republice.

  Za sebe jsem nesmírně vděčná, že se nám dostává takové podpory, díky níž můžeme inspirovat další značky v tom, aby budovali své podnikání v podobném duchu. Tento způsob vedení výroby mi totiž dává největší smysl. A všichni to děláme nejen pro náš pocit z dobře odvedené práce, ale především pro tu naší novou, malou generaci.

 

  Pokud chcete nahlédnout do zákulisí výroby a dozvědět se o aktuálních novinkách, sledujte nás na našem Instagramu @omydearcz nebo Facebooku!

Zpět do obchodu