O ZNAČCE

O My Dear je malá značka, která vznikla z lásky k tvoření.

Stojím za ní já, Jana Baťková, sólo máma dvou úžasných dětí - pětiletého Jáchyma a dvouleté Lotky. Vystudovala jsem Zvukovou tvorbu na FAMU a několik let jsem u filmu pracovala. Nápad vyrábět kolotoče vznikl spontánně v roce 2018. Tehdy jsem byla poprvé těhotná a nemohla jsem na trhu najít takový kolotoč, který by byl praktický a zároveň se stal krásným doplňkem do dětského pokojíčku. A tak vznikly první kousky a následně v říjnu 2018 i celá moje značka.

Postupem času se sortiment značně rozrostl. Začali jsme se soutředit nejen na další hračky, ale i na doplňky v podobě dřevěných světel. V současné době pracuji pod značkou já, čtyři truhlářské dílny, dvě švadlenky a jedna chráněná dílna. Všechno jsou to lidé, pro které bych dala ruku do ohně. Díky tomu dostanete do rukou opravdu dokonalý, s veškerou péčí a pečlivostí vyrobený kousek. 

S tím vším jde ruku v ruce fakt, že naše hračky vyrábíme udržitelným způsobem. A to nejen výběrem materiálů z českých a evropských zdrojů, ale především samotným zpracováním, které probíhá výhradně zde, v České republice. Do výroby se zapojují pouze koncoví výrobci. 

Jsem velice ráda, že se nám dostává takové podpory, díky níž můžeme inspirovat další značky v tom, aby tvořili své produkty v podobném duchu. Protože takto nám to nejvíc dává smysl. A děláme to nejen pro nás, ale především pro tu naší novou, malou generaci.

 

873FE2D0-4A3F-44C9-91B3-268B54F18211

 

 

EB14AA06-CCE2-4868-AFEB-F32F4CBDB955

  • Všechny naše výrobky jsou ručně vyrobené v České republice ve spolupráci s dalšími lokálními výrobci.
  • Výroba každého produktu je časově velmi náročná.
  • Používáme jen ty nejkvalitnější přírodní materiály.
  • Výrobky balíme na cestu k Vám ekologicky do papírových obalů. 
  • Kolotoče, hrazdičky s hračkami a kousátka vlastní certifikát pro děti od 0 let a jsou tudíž bezpečné pro děti od narození.
  • Z každého výrobku odvádíme 21% DPH.

 

 

 

Zpět do obchodu