Reklamace a vrácení zboží

Jsme malá firma a i když vše před odesláním několikrát kontrolujeme, můžeme se někdy zmýlit nebo něco přehlédnout. Zde najdete informace, jak v takovém případě postupovat.

 

Zásilka je poškozená

Hned, jak se Vám balíček dostane do rukou, pečlivě ho prosím zkontrolujte. Pokud je jakkoliv poškozený, nepřebírejte ho a následně nám dejte vědět na email info@omydear.cz.

 

Balíček byl v pořádku, ale zboží je přesto rozbité

Zjistíte-li poškození až po přijetí zásilky, prosím informujte nás o tom neprodleně na email info@omydear.cz - uveďte číslo zásilky a zašlete fotky poškozeného zboží spolu s celou zásilkou. Najdeme řešení, které Vám bude nejvíce vyhovovat – pošleme obratem nové zboží nebo Vám vrátíme platbu.

 

Zásilka nepřišla kompletní

Udělali jsme chybu a objednávka nepřišla kompletní? I v tomto případě nás prosím co nejdříve informujte na email info@omydear.cz. Scházející zboží Vám ihned dopošleme.

 

Produkty vám nevyhovují a chcete zboží vrátit nebo vyměnit

V tomto případě stačí do 30 dnů poslat zboží zpět. Předem nás prosím informujte na emailu info@omydear.cz a následně zboží dobře zabalte a zašlete na adresu:

 

Jana Baťková

O my dear s.r.o.

Bělohorská 416/25

169 00  Praha

 

nebo přes Zásilkovnu na výdejní místo Prink, Bělohorská 48, 169 00 Praha. Tel. kontakt pro dopravce +420602731223.

 

Celkovou částku za objednané zboží Vám vrátíme obratem na Váš účet. 

 

 

Pokud si s reklamací a vrácením zboží nevíte rady, dejte nám vědět. Moc rádi Vám se vším poradíme.

  

P.S.: Jelikož přes den funguji hlavně jako máma dvou malých dětí, kontaktujte mne prosím v první řadě přes e-mail. Pracovat začínám převážně až po večerech a nocích. Nemusíte se bát, že bych Vám na email neodpověděla – naopak – na něm jsem nyní paradoxně vice k zastižení, než na telefonu.