Milí zákazníci, od 1. do 9. srpna máme dovolenou. Objednávky vytvořené těsně před tímto termínem budeme vyřizovat v týdnu od 10. srpna. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

DŘEVĚNÝ DRŽÁK

K odeslání do 3 dnů
C810E2E7 FFB7 4261 A4FB 5EC3A331DA48
VÝŠKA
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
750 Kč
Z důvodu dovolené nelze objednat. Nové objednávky přijímáme od 10.8. Z důvodu dovolené nelze objednat. Nové objednávky přijímáme od 10.8. Z důvodu dovolené nelze objednat. Nové objednávky přijímáme od 10.8. Zvolte variantu

Univerzální, ručně vyrobený bukový držák na dětskou postýlku

 

Výroba vlastního kolotoče díky našemu držáku nebyla nikdy jednušší! Uchycení k postýlce pomocí destiček je velmi jednoduché, a zároveň patří k velice stabilnímu řešení. Držák lze navíc k postýlce přichytit v různých výškách podle aktuální potřeby Vašeho miminka. Je certifikován jako hračka pro děti od 0 let a tudíž pro děťátko naprosto bezpečný.

Použité bukové dřevo je lakované barvou pro děti do 3 let. Na konci ramínka je 3 mm dírka pro zavěšení kolotoče. Návod na připevnění držáku naleznete zde.

 

Držák je k dostání ve 3 různých velikostech:

  • velikost S - výška 57 cm, vhodný pro nízké kolotoče okolo 30 cm, bez hracího strojku;
  • velikost M - výška 65 cm, vhodný pro středně vysoké kolotoče okolo 30 cm + hrací strojek;
  • velikost L - výška 73 cm, vhodný pro vysoké kolotoče okolo 40 cm + hrací strojek.

 

Držák je nejvhodnější pro dětskou postýlku o velikosti 120x60 cm - kolotoč bude uprostřed postýlky. Pokud má Vaše postýlka jiné parametry nebo držák budete chtít připevnit na proutěný košík, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi vyrobíme držák na míru.

 

 

Kód Kód: 201-S 201-M 201-L Zvolte variantu
Jméno značky: O My Dear
Kategorie: DRŽÁKY
Materiál: Bukové dřevo