Ach ty strojky!

 

052532FF-4467-45A4-A3A4-81E736563A3B

 

   Profesní deformace – to asi každý moc dobře známe. U mne se dost silně projevuje, když dorazí nové hrací strojky. Jelikož jsem původním povoláním zvukařka, začíná strojkům těžká vstupní zkouška. 

   Zásilku se strojky okamžitě (nemůžu si pomoct!) rozbalím a začínáme: hraje strojek správně hlasitě? Není tam (byť jen jeden) falešný tón? Je v dobrém poměru samotný zvuk mechaniky vůči melodii nebo je mechanika až moc hlasitá? Hraje strojek dobře rytmicky?

   Pokud všechna tato moje důležitá kritéria splňuje, putuje do šuplíčku a může se těšit na nové zákazníky. Pokud ne (a upřímně, já bych rozhodně nechtěla poslouchat dokola tu samou, špatnou, falešnou nebo nerytmickou melodii), posílám ho zpět dodavateli. Dokážu si dost živě představit obličeje pracovníků, kteří ode mě přebírají strojky zpět. Mezi mnou a dodavatelem tím pádem prakticky neustále kolují zásilky, ale nemůžu jinak. Na trhu totiž bohužel zatím nejsou strojky jiné, u kterých by tato selekce nebyla nutná.

   Pro představu přikládám fotku dvou hromádek z poslední zásilky strojků – nalevo vytříděné dobré strojky, v pozadí ty špatné. Je to v poměru 32:18. A to je celkem dost. Osmnáct zklamaných zákazníků, kteří by čekali dobrou kvalitu a nedostali ji. A tohle bych opravdu nechtěla.

 

A7CC3033-13D3-4639-A6C0-FF1D3CCBD268

 

   Takže to hlavní na závěr – můžete si být jistí, že rozhodně dostanete dobře hrající strojek. O to se Vám moc ráda postarám. Protože toto je ta moje profesní deformace. A protože mi není jedno, co Vám dorazí domů :).

Zpět do obchodu