Reklamace a vrácení zboží

Jsme malá firma a i když vše před odesláním několikrát kontrolujeme, můžeme se někdy zmýlit nebo něco přehlédnout. Zde najdete informace, jak v takovém případě postupovat.

 

Zásilka je poškozená

Hned, jak se Vám balíček dostane do rukou, pečlivě ho prosím zkontrolujte. Pokud je jakkoliv poškozený, nepřebírejte ho.

  

Balíček byl v pořádku, ale zboží je přesto rozbité

Zjistíte-li poškození až po přijetí zásilky, prosím informujte nás o tom neprodleně na e-mail info@omydear.cz - uveďte číslo zásilky a zašlete fotky poškozeného zboží spolu s celou zásilkou. Najdeme řešení, které Vám bude nejvíce vyhovovat – pošleme obratem nové zboží nebo Vám vrátíme platbu.

 

Zásilka nepřišla kompletní

Udělali jsme chybu a objednávka nepřišla kompletní? I v tomto případě nás prosím co nejdříve informujte na email info@omydear.cz. Scházející zboží Vám ihned dopošleme.

 

Produkty vám nevyhovují a chcete zboží vrátit nebo vyměnit

V tomto případě stačí do 30 dnů poslat zboží zpět. Předem nás prosím informujte na emailu info@omydear.cza následně zboží dobře zabalte a zašlete na adresu:

 

Jana Baťková

O my dear s.r.o.

Bělohorská 416/25

169 00  Praha

 

Celkovou částku za objednané zboží Vám vrátíme obratem na Váš účet.  

 

Pokud si s reklamací a vrácením zboží nevíte rady, dejte nám vědět na email info@omydear.cz nebo telefon 602731223. Jsme tu pro vás každý všední den, na e-mailu a chatu i o víkendech. Moc rádi Vám se vším poradíme.

 

 

Zpět do obchodu