Vážení zákazníci, ve dnech od 23. do 31.8. bude eshop z důvodu dovolené uzavřen. Objednávky bude možné vytvořit od neděle 1.9. Děkuji za pochopení.

DO VESMÍRU

K odeslání do 7 dnů
40803D13 757F 4E39 B883 BD24FFA639B5
STROJEK
2 490 Kč 2 640 Kč od 2 490 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Ručně a s čistou radostí vyrobený kolotoč nad dětskou postýlku

 

Víme, že každá maminka chce pro své děťátko jen to nejlepší, a tak jsou naše kolotoče vytvořeny z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů vhodných pro miminka. 

Postavičky jsou ušité ze 100% vlněné plsti s certifikací pro děti do 3 let. Vyplněné jsou certifikovanými kuličkami z dutého vlákna, které jsou vhodné pro alergiky a mají vysokou odolnost vůči opotřebení. 

Součástí balení je hrací strojek a univerzální, ručně vyrobený držák z bukového dřeva, který se jednoduše přichytí k dětské postýlce. Držák lze navíc upevnit v různých výškách podle aktuální potřeby Vašeho miminka. Kolotoč obdržíte v dárkové krabici.

U kolotoče si můžete vybrat to, jaký hrací strojek bude mít - buď natahovací s jednou melodií, nebo elektrický na dvě tužkové baterie s dvanácti melodiemi.

 

Náš dřevěný kolotoč je nejen stylovým, ale i praktickým doplňkem do dětského pokojíčku. Točící se postavičky lehce zaujmou pozornost a jejich sledováním miminko rozvíjí zrakové a prostorové vnímání. Jemná melodie hracího strojku navíc může pomoci děťátku při usínání.

 

  • Kolotoč umístěte nad hrudníkem miminka minimálně 30 centimetrů od jeho očí.
  • Dbejte prosím na to, aby děťátko na kolotoč nedosáhlo.
  • Držák je nejvhodnější pro dětskou postýlku o velikosti 120x60 cm - kolotoč bude uprostřed postýlky. Pokud má Vaše postýlka jiné parametry, neváhejte nás kontaktovat a my Vám držák ke kolotoči upravíme tak, aby na Vaši postýlku přesně seděl.

 

 

Jméno značky: O My Dear
Kategorie: KOLOTOČE
Materiál postaviček: 100% merino plsť vhodná pro děti do 3 let
Výplň postaviček: Certifikované kuličky z dutého vlákna
Držák: Nelakované bukové dřevo
Výška držáku: 73 cm
Materiál kruhu: Dřevo, jutový provázek
Průměr kruhu: 18 cm